| Condition | New |
|---|---|
| Screw No. | Single screw |
| HDPE | 600kg/H |
| Max Speed | 6m/Min,1.2m/Min |
| Model | ID 200-600mm |
| Model NO. | ID-600-1000 |
|---|---|
| Computerized | Computerized |
| Max Speed | 6m/Min,1.2m/Min |
| Number of Layers | Double Layer |
| Series | Dwcp-600,Dwcp-1000 |
| Packaging Details | Standard packaging |
|---|---|
| Delivery Time | 60-90 days |
| Payment Terms | T/T,D/A,L/C |
| Supply Ability | 30 sets a year |
| Place of Origin | China |
| สกรูไม่ | สกรูเดี่ยว |
|---|---|
| กระบวนการอัดขึ้นรูป | การอัดขึ้นรูปหลายชั้น |
| สีท่อ | สีดำ + เหลือง หรือ น้ำเงิน |
| ระบบอัตโนมัติ | อัตโนมัติ |
| วิธีการสอบเทียบ | เครื่องดูดฝุ่น |
| โครงสร้าง | ด้วยโครงสร้างตัว "H" |
|---|---|
| สกรูหมายเลข | สกรูเดี่ยว |
| วัสดุ | พีพี/เอชดีพีอี |
| สนาม | การระบายน้ำ/น้ำประปา/น้ำเสีย/เกษตรกรรม |
| รายละเอียดการบรรจุ | บรรจุมาตรฐาน |
| Packaging Details | Standard packaging |
|---|---|
| Delivery Time | 60-90 days |
| Payment Terms | T/T,D/A,L/C |
| Supply Ability | 30 sets a year |
| Place of Origin | China |
| รายละเอียด | พีอี-910 |
|---|---|
| เครื่องอัดรีดหลัก | 130 |
| เส้นผ่านศูนย์กลางท่อ (มม.) | 1160มม |
| ความจุ (กก./ชม.) | 600กก./ชม |
| รายละเอียดการบรรจุ | ตามสถานการณ์จริง |
| รายละเอียด | พีอี-910 |
|---|---|
| เครื่องอัดรีดหลัก | 130 |
| เส้นผ่านศูนย์กลางท่อ (มม.) | 1160มม |
| ความจุ (กก./ชม.) | 600กก./ชม |
| รายละเอียดการบรรจุ | ตามสถานการณ์จริง |
| After-sales Service | Overseas Installation, Free Technical Supporting |
|---|---|
| Calibration Method | Vacuum and Water Spraying Cooling |
| Cutting Method | Dust-Free Planetary Cutting |
| รายละเอียดการบรรจุ | แพ็คเกจมาตรฐาน |
| Delivery Time | 60DAYS |
| Plastic Processed | PE |
|---|---|
| Product Type | Extrusion Molding Machine |
| Feeding Mode | One Feed |
| Assembly Structure | Integral Type Extruder |
| Screw | Single-Screw |